▶Chipset Fa'asao Ma'a Maualuga e Na'o le Texas Instrument e Maua ai; Fa'aaogaina Maualalo
▶Fa'aaliga E-Ink ma e maua i lanu e tolu pe fa enaena uliuli/pa'epa'e po'o le uliuli/pa'epa'e/pa'epa'e
▶Fesootaiga e lua-ala e aunoa ma se uaealesi i le va o lau masini ma le fa'aaliga
▶Fa'agaoioia le tele o gagana, e mafai ona fa'aali atu fa'amatalaga faigata
▶Auaunaga Fa'atulagaina ma le Fa'ailogaina o Mataupu (OEM & ODM)
▶O le moli LED e fa'amalamalama ai le fa'ailoga
▶Lagolagoina e le Laulau i luga ma le Adapter
▶Faigofie ona Fa'apipi'i, Fa'apipi'i ma Tausia
E mafai e le fa'avae pulea tutotonu o le ao a le EATACCN ona e fa'afouina ma mamanuina le fa'ata'ita'iga o fa'ailoga, e lagolagoina ai le fa'atulagaina o taimi, suiga o tau tetele, ma le tu'ufa'atasia o le API ma lau faiga POS/ERP.
E fa'aitiitia le malosi e fa'aaogaina e la matou polokalame uaealesi ona o lona tekinolosi fou ma fa'aaogaina le vaega autu o le atina'e ESL o le faleoloa feso'ota'i e mafai ai e le au fa'atau oloa ona fa'afeso'ota'i sa'o ma a latou tagata fa'atau i le taimi e fai ai se fa'ai'uga. O a matou Fa'ailoga Fa'aeletoronika e maua i le LED pe leai fo'i e fa'atatau i lou mana'oga.
FA'AMATALAGA LAUTELE
| Tele o le Laupapa | 2.13-inisi |
| Mamafa | 33 kalama |
| Foliga vaaia | Talipupuni Fa'avaa |
| Chipset | Meafaifaaili a Texas |
| Meafaitino | ABS |
| Aofa'i o le Fua | 72.8*34.5*13mm/ 2.86*1.36*0.51 inisi |
| FA'AGALUEGA | |
| Vevela o le Fa'agaioiga | 0-40°C |
| Taimi e Ola ai le Pateri | 5-10 tausaga (2-4 fa'afouga i le aso) |
| Pateri | CR2450*2ea (Pateri e mafai ona sui) |
| Malosiaga | 0.1W |
*O le umi e ola ai le maa e fa'alagolago i le tele o fa'afouga
| FA'AALI | |
| Vaega Fa'aalia | 48x23.1mm/2.13 inisi |
| Lanu Fa'aali | Uliuli ma Pa'epa'e ma Mumu / Uliuli ma Pa'epa'e ma Samasama |
| Faiga Fa'aalia | Fa'aaliga o le Dot Matrix |
| Iugafono | 250 × 122 pika |
| DPI | 183 |
| Puipui i le Vai | IP53 |
| Moli LED | Leai se tasi |
| Tulimanu o le Va'aiga | > 170° |
| Taimi o le Fa'afouina | 16 sekone |
| Fa'aaogaina o le Malosiaga o le Fa'afouina | 8 mA |
| Gagana | E maua gagana eseese |
O le tumau i luma o le pi'oga i le siosiomaga fa'atau oloa i aso nei e matuā tāua tele, ma o le faia o lea mea e masani ona mana'omia ai ni fofo fa'atekonolosi fou. O se tasi o alualu i luma sili ona mata'ina i tausaga talu ai nei o fa'ailoga fa'aeletoronika o fata (ESL), o se fofo fa'atekinolosi e suitulaga i fa'ailoga pepa masani i fata o faleoloa. I totonu o lenei tusiga, matou te su'esu'eina ai le tele o penefiti o fata fa'aeletoronika ma le auala o lo'o suia ai le pisinisi fa'atau oloa.
Ua iloa e le au fa'atau oloa sili ona manuia o le tu'uina atu o se poto masani tulaga ese i tagata fa'atau o le ki lea i le fa'ateleina o fa'atauga ma le fausiaina o le fa'amaoni i le fa'ailoga. E taua tele le sao o fa'ailoga fa'aeletoronika i lenei mea e ala i le fa'aleleia atili o le poto masani a tagata fa'atau i le tele o auala. Mo se fa'ata'ita'iga, e faigofie ona faitau e tagata fa'atau tau ma fa'amatalaga o oloa, lea e mafai ona fesoasoani ia i latou e faia ai fa'ai'uga fa'atau ma le poto. E le gata i lea, e mafai e fa'ailoga fa'aeletoronika ona tu'uina atu fa'amatalaga taua o oloa, e pei o le maua, mea e fai ai, ma fa'amatalaga tau mea'ai, e fesoasoani ai i tagata fa'atau e faia ni filifiliga fa'atau ma le poto.
I le faaiuga, o fa'ailoga fa'aeletoronika e ofoina atu le tele o fa'amanuiaga i tagata fa'atau oloa o ituaiga ma lapopo'a uma. Mai le fa'aleleia atili o le sa'o ma le lelei i le fa'asaoina o tau ma le fa'ateleina o tupe mama, o fa'ailoga fa'aeletoronika o se fofo mamana mo fa'atau oloa e mafai ona fesoasoani e suia so'o se pisinisi. I le iloaina o le tele o fa'amanuiaga o lenei tekinolosi fou, e mafai ai e tagata fa'atau oloa ona tumau i luma ma fa'aauau pea ona manuia i se siosiomaga fa'atau oloa e vave ona suia.