▶Chipset Fa'asao Ma'a Maualuga e Na'o le Texas Instrument e Maua ai; Fa'aaogaina Maualalo
▶Fa'aaliga E-Ink ma e mafai ona maua i lanu e toluLanumoana/Pa'epa'e po'o le Lanumoana/Pa'epa'e
▶Fesootaiga e lua-ala e aunoa ma se uaealesi i le va o lau masini ma le fa'aaliga
▶Fa'agaoioia le tele o gagana, e mafai ona fa'aali atu fa'amatalaga faigata
▶Fa'atulagaga ma Mataupu e Mafai ona Fa'afetaui
▶O le moli LED e fa'amalamalama ai le fa'ailoga
▶Lagolagoina e le Laulau i luga ma le Adapter
▶Faigofie ona Fa'apipi'i, Fa'apipi'i ma Tausia
O le fa'avae pulea tutotonu o le ao a le EATACCN e fa'afou ma mamanuina ai le fa'ata'ita'iga o fa'ailoga, lagolago i le fa'atulagaina o fa'asologa, suiga tetele, ma le POS/ERP e feso'ota'i e le API.
E fa'aitiitia le malosi e fa'aaogaina e la matou polokalame uaealesi ona o lona atamai i le taimi ma fa'aaogaina le vaega autu o le atina'e ESL o le faleoloa feso'ota'i e mafai ai e le au fa'atau ona fa'afeso'ota'i sa'o ma a latou tagata fa'atau i le taimi e fai ai se fa'ai'uga. O a matou Fa'ailoga Fata Eletise e maua i le LED pe leai fo'i.
FA'AMATALAGA LAUTELE
| Tele o le Laupapa | 4.2 inisi |
| Mamafa | 83 kalama |
| Foliga vaaia | Talipupuni Fa'avaa |
| Chipset | Meafaifaaili a Texas |
| Meafaitino | ABS |
| Aofa'i o le Fua | 118*83.8*11.2 /4.65*3.3*0.44 inisi |
| FA'AGALUEGA | |
| Vevela o le Fa'agaioiga | 0-40°C |
| Taimi e Ola ai le Pateri | 5-10 tausaga (2-4 fa'afouga i le aso) |
| Pateri | CR2450*3ea (Pateri e mafai ona sui) |
| Malosiaga | 0.1W |
*O le umi e ola ai le maa e fa'alagolago i le tele o fa'afouga
| FA'AALI | |
| Vaega Fa'aalia | 84.2x63mm/4.2inisi |
| Lanu Fa'aali | Uliuli ma Pa'epa'e ma Mumu / Uliuli ma Pa'epa'e ma Samasama |
| Faiga Fa'aalia | Fa'aaliga o le Dot Matrix |
| Iugafono | 400×300 pikseli |
| DPI | 183 |
| Puipui i le Vai | IP54 |
| Moli LED | 7 lanu LED |
| Tulimanu o le Va'aiga | > 170° |
| Taimi o le Fa'afouina | 16 sekone |
| Fa'aaogaina o le Malosiaga o le Fa'afouina | 8 mA |
| Gagana | E maua gagana eseese |
Fa'aleleia le pulega o oloa
E mafai fo'i e fa'ailoga fa'aeletoronika o fata ona fesoasoani i tagata fa'atau oloa e siaki lelei ai le aofa'i o oloa. I le fa'aautomatikaina o le fa'agasologa o le fa'ailogaina, e mafai ai e tagata fa'atau oloa ona fa'afouina vave fa'amatalaga o oloa i le taimi moni, ma mafai ai ona latou faia ni fa'ai'uga sa'o e uiga i le toe fa'atumuina o oloa ma le fa'atonuina. E fesoasoani fo'i lenei vaega i tagata fa'atau oloa e 'alo 'ese ai mai le so'ona tele o oloa po'o le le lava o oloa, ma sefe ai le taimi ma tupe i se taimi umi.
Fa'ateleina tupe mama
Ma le mea mulimuli, o se tasi o penefiti sili ona tāua o fa'ailoga fa'aeletoronika o le gafatia lea e fa'ateleina ai tupe mama. I le fa'aitiitia o mea sese i tau, fa'ateleina le lelei ma le tu'uina atu o se poto masani sili atu i tagata fa'atau, e mafai e fa'ailoga fa'aeletoronika ona fesoasoani i tagata fa'atau oloa e fa'ateleina fa'atauga ma fa'aitiitia tau. O lenei tu'ufa'atasiga e mafai ona o'o atu ai i tupe mama maualuga, e taua tele mo le fa'aauauina ma le manuia i se taimi umi.
Fa'aleleia le sa'o
O se tasi o itu lelei autū o fa'ailoga fa'aeletoronika o fata oloa, o le sa'o lelei lea, e fesoasoani e aveese ai mea sese e feso'ota'i ma le fa'ailogaina fa'ale-lima. Mo se fa'ata'ita'iga, o mea sese a tagata e masani ona o'o atu ai i tau sese, e o'o atu ai i le le fiafia o tagata fa'atau ma le leiloa o tupe maua. Faatasi ai ma fa'ailoga fa'aeletoronika o fata oloa, e mafai e le au fa'atau oloa ona fa'afouina tau ma isi fa'amatalaga i le taimi moni, ma fa'amautinoa ai o mea uma e sa'o ma fou.
Fa'aleleia le lelei
O le isi itu lelei tele o fa'ailoga fa'aeletoronika o le sili atu lea ona lelei o le fa'atinoga. I se siosiomaga fa'atau oloa masani, e tatau i tagata faigaluega ona fa'aalu itula e sui ai fa'ailoga pepa, o se mea e tele ai le taimi ma faigofie ona sese. Ae fa'atasi ai ma fa'ailoga fa'aeletoronika, o lenei faiga e otometi lava, e sefe ai le taimi taua ma fa'afaigofie ai le faiga atoa.
A o faʻaauau pea ona alualu i luma le pisinisi faʻatau oloa, ua avea faʻailoga faʻaeletoronika ma meafaigaluega taua mo le puleaina o oloa ma le tuʻuina atu o faʻamatalaga tau i tagata faʻatau. O faʻailoga faʻaeletoronika, e taʻua foʻi o ESL, o faʻaaliga faʻatekinolosi e suitulaga i faʻailoga pepa masani i fata o faleoloa. E faʻafouina otometi faʻaaliga i luga o le fesoʻotaʻiga uaealesi, ma aveʻese ai le manaʻoga e sui lima tau. E ui o faʻailoga faʻaeletoronika o se meafaigaluega mamana, e pei o soʻo se tekinolosi, e manaʻomia le tausiga ina ia mautinoa o loʻo galue lelei.