Talafeagai mo fa'aaliga faigata o moli.
E 98% le fua faatatau sa'o mo vaaiga masani i totonu o le fale.
Agelu e vaaia e oo atu i le 100°Fa'alava × 75°Fa'atulagaina.
Teuina ua fausia i totonu (EMMC) Lagolagoina le teuina e aunoa ma le initaneti, Lagolagoina le ANR (Fa'atumuina o Feso'ota'iga Fa'aautomatika o Fa'amaumauga).
Lagolago le sapalai eletise POE.
Lagolagoina le IP tumau ma le DHCP.
E talafeagai i faleoloa tetele, faleoloa tetele, faleoloa tetele ma isi nofoaga.
| Fa'ata'ita'iga | PC5 |
| Fa'atulagaga fa'avae | |
| Sensor Ata | 1/4"CMOS Senor |
| Iugafono | 640*400@25fps |
| Fuainumera o le Fa'avaa | 1~25fps |
| Tulimanu o le Va'aiga | 100°Fa'alava × 75°Fa'atulagaina |
| Galuega Faatino | |
| Ala Fa'apipi'i | Fa'apipi'iina o le Taualuga/Si'itia |
| Fa'apipi'i le Maualuga | 2.3m~6m |
| Iloa le Vaeluaga | 1.3m~5.5m |
| Vaega o le Faiga | O le algorithm atamai mo le au'ili'iliga vitio ua fausia i totonu, e lagolagoina ai fuainumera i le taimi moni o le aofa'i o pasese i totonu ma fafo atu o le eria, e mafai ona le aofia ai le talaaga, malamalama, ata, ato fa'atau ma isi mea. |
| Sa'o | ≧98% |
| Fa'aleoleo | Teuina o le Flash i luma, e oo atu i le 30 aso, ANR |
| Fa'atonuga o Feso'ota'iga | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP, HTTP |
| Feso'ota'iga | |
| Ethernet | 1×RJ45,1000Base-TX |
| Uafu eletise | 1×DC 5.5 x 2.1mm |
| Siosiomaga | |
| Vevela o le Fa'agaioiga | 0℃~45℃ |
| Susū o le Fa'agaioiga | 20% ~ 80% |
| Malosiaga | DC12V±10%, e le sili atu i le 12V |
| Fa'aaogaina o le Malosiaga | ≤7.2W |
| Mekanika | |
| Mamafa | 0.3Kg (Ua aofia ai le afifi) |
| Fua | 135mm x 65mm x 40mm |
| Fa'apipi'iina | Fa'apipi'iina o le taualuga |
| Maualuga o le fa'apipi'iina | Lautele o le ufiufi |
| 2.3m | 1.3m |
| 2.5 mita | 1.7m |
| 3.0m | 2.9m |
| 3.5 mita | 4.1m |
| 4m~6m | 5.5m |
Nofoaga faitele: O lo'o fa'aaogaina fa'amaumauga o tagata i nofoaga faitele e pei o paka, matafaga, ma nofoaga tafafao maimoa e mata'ituina ai feoa'iga a tagata asiasi ma fa'aleleia atili ai le saogalemu ma le puipuiga. E mafai ona fa'aaogaina nei fa'amaumauga e fa'ailoa ai lamatiaga e ono tula'i mai ma tali vave atu i fa'alavelave fa'afuase'i.
Malae Ta'alo ma Nofoaga: E fa'aogaina e malae ta'alo ma nofoaga e fai ai fa'amoemoega le faitau aofa'i o tagata e siaki ai le auai ma fa'aleleia atili ai le puleaina o le motu o tagata. E mafai ona fa'aogaina nei fa'amaumauga e fa'aleleia atili ai le saogalemu, fa'aitiitia ai taimi fa'atali ma fa'aleleia atili ai le poto masani a tagata asiasi.
I le aotelega, o tagata suʻesuʻe faitau aofaʻi o ni meafaigaluega taua mo pisinisi, faʻalapotopotoga, ma malo e aoina mai ai faʻamatalaga i le taimi moni e uiga i le faitau aofaʻi o se eria faapitoa. Faatasi ai ma lo latou saoasaoa, saʻo ma le lelei, e mafai e le faitau aofaʻi ona maua ai ni malamalamaaga taua e mafai ona faʻaaogaina e faʻaleleia atili ai le gaosiga, saogalemu ma le poto masani a tagata faʻatau. Afai o loʻo e vaʻavaʻai e faʻaleleia atili au faʻagaioiga faʻapisinisi, mafaufau e faʻatino ni faitau aofaʻi o tagata i le taimi nei.