▶Chipset Fa'asao Ma'a Maualuga e Na'o le Texas Instrument e Maua ai; Fa'aaogaina Maualalo
▶Fa'aaliga E-Ink ma e mafai ona maua i lanu e toluLanumoana/Pa'epa'e po'o le Lanumoana/Pa'epa'e
▶Fesootaiga e lua-ala e aunoa ma se uaealesi i le va o lau masini ma le fa'aaliga
▶Fa'agaoioia le tele o gagana, e mafai ona fa'aali atu fa'amatalaga faigata
▶Fa'atulagaga ma Mataupu e Mafai ona Fa'afetaui
▶O le moli LED e fa'amalamalama ai le fa'ailoga
▶Lagolagoina e le Laulau i luga ma le Adapter
▶Faigofie ona Fa'apipi'i, Fa'apipi'i ma Tausia
O le fa'avae pulea tutotonu o le ao a le EATACCN e fa'afou ma mamanuina ai le fa'ata'ita'iga o fa'ailoga, lagolago i le fa'atulagaina o fa'asologa, suiga tetele, ma le POS/ERP e feso'ota'i e le API.
E fa'aitiitia le malosi e fa'aaogaina e la matou polokalame uaealesi ona o lona atamai i le taimi ma fa'aaogaina le vaega autu o le atina'e ESL o le faleoloa feso'ota'i e mafai ai e le au fa'atau ona fa'afeso'ota'i sa'o ma a latou tagata fa'atau i le taimi e fai ai se fa'ai'uga. O a matou Fa'ailoga Fata Eletise e maua i le LED pe leai fo'i.
FA'AMATALAGA LAUTELE
| Tele o le Laupapa | 7.5 inisi |
| Mamafa | 201 kalama |
| Foliga vaaia | Talipupuni Fa'avaa |
| Chipset | Meafaifaaili a Texas |
| Meafaitino | ABS |
| Aofa'i o le Fua | 183*118*11.2 /7.2*4.65*0.44 inisi |
| FA'AGALUEGA | |
| Vevela o le Fa'agaioiga | 0-40°C |
| Taimi e Ola ai le Pateri | 5-10 tausaga (2-4 fa'afouga i le aso) |
| Pateri | CR2450*4ea (Pateri e mafai ona sui) |
| Malosiaga | 0.1W |
*O le umi e ola ai le maa e fa'alagolago i le tele o fa'afouga
| FA'AALI | |
| Vaega Fa'aalia | 162.6x97.3mm/7.5 inisi |
| Lanu Fa'aali | Uliuli ma Pa'epa'e ma Mumu / Uliuli ma Pa'epa'e ma Samasama |
| Faiga Fa'aalia | Fa'aaliga o le Dot Matrix |
| Iugafono | 640× 384 pikseli |
| DPI | 183 |
| Puipui i le Vai | IP54 |
| Moli LED | Leai se tasi |
| Tulimanu o le Va'aiga | > 170° |
| Taimi o le Fa'afouina | 16 sekone |
| Fa'aaogaina o le Malosiaga o le Fa'afouina | 8 mA |
| Gagana | E maua gagana eseese |
I le fa’aopoopoga i le fa’amamāina ma le tausiga masani, e tele isi mea taua e tatau ona manatua pe a tausia fa’ailoga o fata eletise. O se tasi o mea e sili ona taua o le tu’uina lea o fa’ailoga lava ia. E tatau ona tu’u ESL i nofoaga e faigofie ona va’aia e tagata fa’atau, ae ia ‘alo’ese fo’i mai le pa’i fa’aletino. E ma’ale’ale ESL i le pa’i atu ma e faigofie ona fa’aleagaina pe a pa’i pe feto’ai.
O le isi mea taua i le tausia o fa'ailoga fa'aeletoronika o fata oloa o le polokalama faakomepiuta lea e fa'amalosia ai. E tatau ona fa'afouina pea polokalama faakomepiuta e fa'amautinoa ai o lo'o atagia sa'o mai fa'amatalaga tau ma tulaga o oloa. E pulea fo'i e le polokalama faakomepiuta isi galuega taua, e pei o le taimi e suia ai tau, o lea e taua tele ai le fa'afouina pea.